Programma

  • Opening
  • Bach.Oranje
  • Klassiek
  • Oud.Nieuw
  • After.Work.Bach
  • Orgel
  • Liturgie
  • Symposium
  • Bach.Vragen
  • Jonge mensen
  • Architektoeren
  • Himmelsburg
  • Klanginstallation
  • Composer in Residence
  • Reset

Liste

Kacheln

vr 17. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Gerhild Romberger Alt, Thomas Laske Bas, Sinfonieorchester Münster, Golo Berg Dirigent

Opening
za 18. mei 2024 11:00 Uhr
Münster Stadtmuseum Münster

Stefan Rethfeld TU-ingenieur, architect, journalist

Architektoeren
za 18. mei 2024 11:30 Uhr
Münster Prinzipalmarkt

Capella Ludgeriana. Knabenchor am Dom zu Münster
Mädchenchor am Dom zu Münster

Jonge mensen
za 18. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Verlosserskerk

Ludwig Wegesin Orgel

Orgel
za 18. mei 2024 15:00 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Tobias Haunhorst Piano, Schaghajegh Nosrati Piano

Oud.Nieuw
za 18. mei 2024 19:00 Uhr
Münster Observantenkerk / Ev. universiteitskerk

Holland Baroque
Tineke Steenbrink, Judith Steenbrink Dirigenten

Bach.Oranje
za 18. mei 2024 21:00 Uhr
Münster Hot Jazz Club

Blue Note Bach

Oud.Nieuw
zo 19. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Kammerchor am Dom zu Münster, Stefanie Fels-Lauer Sopraan, Annette Bialonski Alt, Caspar Dieler Tenor, Nils Miegel Bas, STRINGent & Friends, Konrad Paul Orgel, Alexander Lauer Dirigent

Liturgie
zo 19. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Mädchenchor am Dom, Verena Schürmann Dirigent

Liturgie
zo 19. mei 2024 11:30 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Joolaee Trio

Oud.Nieuw
zo 19. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Konrad Paul Orgel

Orgel
zo 19. mei 2024 15:00 Uhr
Münster Sint-Petruskerk

Cappella Amsterdam
Daniel Reuss Dirigent

Bach.Oranje
zo 19. mei 2024 20:00 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Anna Stegmann Blokfluit, Jorge Jiménez Barokviool, viool, altviool, elektronica, BASTARDA TRIO

Oud.Nieuw
ma 20. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Santini Ensemble, Thomas Schmitz Orgel, Alexander Lauer Dirigent

Liturgie
ma 20. mei 2024 11:00 Uhr
Münster LWL-Museum für Kunst und Kultur  

Stefan Rethfeld TU-ingenieur, architect, journalist

Architektoeren
ma 20. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Sint-Jozefkerk

Winfried Müller Orgel

Orgel
ma 20. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Domplatz open-air

Kirchliche Chöre im Bistum Münster und im Ev. Kirchenkreis, Jutta Bitsch Dirigent

Liturgie
ma 20. mei 2024 15:00 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Calefax Reed Quintet

Bach.Oranje
ma 20. mei 2024 19:30 Uhr
Münster Apostelkerk

Susanne Bernhard Sopraan, Ingeborg Danz Alt, Andreas Post Tenor, Konstantin Ingenpaß Bariton
Kantorei an der Apostelkirche, Neue Philharmonie Westfalen, Konrad Paul Dirigent

Klassiek
di 21. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Wolfgang Sandberger, Panja Mücke, Friederike Wißmann, Jürgen Heidrich

Symposium
di 21. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Observantenkerk / Ev. universiteitskerk

Ellen Beinert Orgel

Orgel
di 21. mei 2024 16:00 Uhr
Münster Sint-Lambertuskerk  

Leo van Doeselaar Orgel

Orgel
di 21. mei 2024 16:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Gregor HollmannSpreker, klavecimbel

Bach.Vragen
di 21. mei 2024 17:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Kiyohiko Kudo Marimba

After.Work.Bach
di 21. mei 2024 20:00 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Shunske Sato Viool, Shuann Chai Piano

Bach.Oranje
wo 22. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Wolfgang Sandberger, Christoph Arta, Peter Wollny

Symposium
wo 22. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Sint-Lambertuskerk  

Maximilian Betz Orgel

Orgel
wo 22. mei 2024 15:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Sabrina Blüthmann, Andreas Müller, Konrad Paul Orgel

Jonge mensen
wo 22. mei 2024 16:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Gregor Hollmann Spreker, klavecimbel

Bach.Vragen
wo 22. mei 2024 17:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Maciej Frąckiewicz Accordeon

After.Work.Bach
wo 22. mei 2024 18:00 Uhr

Anna Sophie Brosig Sopran, Sabrina Blüthmann Orgel

Liturgie
wo 22. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Thomas Schmitz Orgel

Orgel
wo 22. mei 2024 19:30 Uhr
Münster Theater Münster

OPERA2DAY & Nederlandse Bachvereniging, Serge van Veggel Scenario, regie , Hernán Schvartzman Muzikale leiding, Shunske Sato Idee en muzikaal advies, Thomas Höft Libretto, Florian Sievers Tenor

Bach.Oranje
do 23. mei 2024 09:00 Uhr
Münster Johanneskapel

Vokalensemble Mauritz, Michael Schmutte Orgel en Dirigent

Liturgie
do 23. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Wolfgang Sandberger, Laurenz Lütteken, Pieter van Dijk, Gregor Hollmann

Symposium
do 23. mei 2024 17:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Charlotte Spruit Viool

After.Work.Bach
do 23. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Sint-Petruskerk

Annenchor, Mi-Jin Lee Dirigent

Schola St. Pantaleon, Stefanie Fustmann Dirigent

Liturgie
do 23. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Johannes Lang Orgel

Orgel
do 23. mei 2024 20:00 Uhr
Münster LWL-Museum für Kunst und Kultur  

Sebastian Hennemann, Melissa Hart Violoncello, muzikaal arrangement, Spoonman DJ Elektronische muziek, Willie Stark, Tanya Kupra, Solomon Quaynoo Choreografie, dans, Joachim Goldschmidt/ProArtiSt Dramaturgie, concept, Katha Töws Video

Oud.Nieuw
vr 24. mei 2024 09:00 Uhr
Münster Johanneskapel

Andreas Wickel Orgel, Diakon Ralf Ellwardt Liturgie

Liturgie
vr 24. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Onze-Lieve-Vrouwekerk/Überwasserkerk

Ulrich Grimpe Orgel

Orgel
vr 24. mei 2024 16:00 Uhr
Münster Bezirksregierung Münster

Gregor HollmannSpreker, klavecimbel

Bach.Vragen
vr 24. mei 2024 17:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Alexander von Heißen Klavecimbel

After.Work.Bach
vr 24. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Studenten van de C-opleiding van het bisdom Münster Koor, orgel
Jutta Bitsch Dirigent

Liturgie
vr 24. mei 2024 18:30 Uhr
Münster Mutterhauskirche van de franciscanessen

Sinfonieorchester Münster
Golo Berg Dirigent

Klassiek
za 25. mei 2024 09:00 Uhr
Münster Sint-Clemenskerk

Lucas Langbehn Tenorsaxofoon, Benjamin Pfordt Orgel

Liturgie
za 25. mei 2024 12:00 Uhr
Münster Sint-Lambertuskerk  

Tomasz Adam Nowak Orgel

Orgel
za 25. mei 2024 13:30 Uhr
Münster Erbdrostenhof

Stefan Rethfeld TU-ingenieur, architect, journalist

Architektoeren
za 25. mei 2024 15:30 Uhr
Münster Erbdrostenhof

ABCHORDIS Ensemble, Thomas Kügler Dwarsfluit, Andrea Buccarella Dirigent

Oud.Nieuw
za 25. mei 2024 16:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Solist:innen, Chöre der Dommusik Münster, Kourion-Orchester Münster, Alexander Lauer Dirigent, Sabine Kuhnert Enscenering, Johannes Schnocks Theologisch advies

Jonge mensen
za 25. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Sint-Petruskerk

Lucia Stepanova Violoncello, Mi-Jin Lee Piano

Liturgie
za 25. mei 2024 19:00 Uhr
Münster Sint-Paulusdom

Robyn Allegra Parton Sopraan, Wiebke Lehmkuhl Alt, Kieran Carrel Tenor, Raimund Nolte Bas, Alwin Fröhlich Jongenssopraan
Chöre der Dommusik Münster, Kourion-Orchester Münster
Alexander Lauer Dirigent

Klassiek
zo 26. mei 2024 09:00 Uhr
Münster Sint-Petruskerk

Aline Klieber Sopraan, Stefanie Bloch Hobo, Instrumentalensemble

Liturgie
zo 26. mei 2024 10:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Inga Balzer-Wolf Sopraan, Nils Giebelhausen Tenor, Martin Wistinghausen Bas, Hannoversche Hofkapelle, Konrad Paul Dirigent

Liturgie
zo 26. mei 2024 11:00 Uhr
Münster-Coerde Andreaskerk

Philipp Holmer & Band Popcantor

Liturgie
zo 26. mei 2024 16:00 Uhr
Nordwalde Sint-Dionysiuskerk, Nordwalde  

Ludger Lohmann Orgel

Orgel
zo 26. mei 2024 19:00 Uhr
Münster Apostelkerk

Ton Koopman & Amsterdam Baroque Orchestra

Bach.Oranje
zo 26. mei 2024 20:00 Uhr
Münster Sint-Lambertuskerk  

VR 17 tot ZO 26, dagelijks van 11:00–19:00 uur

Himmelsburg
zo 26. mei 2024 20:00 Uhr

Stefan Heucke

Composer in Residence
ma 27. mei 2024 18:00 Uhr
Münster Johanneskapel

FR 17 bis SO 26, jeweils 11:00–18:00 Uhr

Klanginstallation